Łaźnie piwne, ziołowe, solne

thalassoterapia...

ul. Szlachtowskiego 7b/3, Kraków
ikona

Strefa SPA na świeżym powietrzu - dla klienta biznesowego

Obecnie strefy SPA & Wellnes spotykane są najczęściej w środku obiektów. Warto jednak podkreślić, że nie w każdym hotelu czy pensjonacie znajduje się odpowiednio dużo miejsca, by rozwijać pełnowartościowe usługi. Można jednak poszerzyć ofertę i zaproponować klientom coś nowego – na przykład relaksującą kąpiel pod gołym niebem!

 

Stworzenie strefy SPA w otoczeniu natury nie wymaga dużego nakładu pracy i stosowania skomplikowanych rozwiązań technologicznych. Dzięki wypracowanym procedurom, outdoorową strefę SPA można stworzyć szybko, płacąc wyłącznie za koszty urządzeń.

 

 

Nie wiąże się to z niepotrzebnymi opłatami budowlanymi, a wszystkie urządzenia są atestowane na  pracę 365 dni w roku, w temperaturach do -30°C.

Do realizacji SPA pod gołym niebem potrzebne są:

1.minibasen (dla 6 lub 8 osób)

2.piec do ogrzewania wody (elektryczny, gazowy, opalany drewnem)

3.dodatkowe wyposażenie w postaci oświetlenia LED, hydromasażu czy specjalnych filtrów

4.leżaki do relaksu pod gołym niebem, ciepły koc i szlafrok

5.sauna ogrodowa

 

Gorąca, relaksująca kąpiel pod rozgwieżdżonym niebem będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Zwłaszcza, gdy słupek rtęci w termometrze wskazuje temperaturę poniżej 0°C. Warto również podkreślić intymność takiego przeżycia, której z pewnością nie dostarczą na przykład kąpiele w zatłoczonych często geotermach.

 

Outdoorowe minibaseny pozwolą stworzyć pełnowartościową strefę SPA na łonie natury, z której można korzystać przez okrągły rok – niezależnie od pogody!

 

Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych