Łaźnie piwne, ziołowe, solne

thalassoterapia...

ul. Szlachtowskiego 7b/3, Kraków

Kontakt


telefon kontaktowy:
509 846 509
wyślij do nas fax:

napisz e-mail:
biuro@spawogrodzie.pl
ikona

Łaźnie piwne

SPA piwne można zrealizować niemalże w każdym miejscu, w każdym hotelu, pensjonacie czy  profesjonalnym salonie SPA.

 

Wyposażenie SPA piwnego składa się z:

 

1. drewnianej wanny ( jednoosobowej lub dwuosobowej )

2. sauny

3. leżaków relaksacyjnych

4. urządzenia do lania piwa

Nasza firma przygotuje dla Państwa strefę piwnego SPA dostosowaną do Państwa potrzeb, w pełni wykorzystującą możliwości, jakie daje przestrzeń, którą Państwo dysponujecie. 

Staramy się jak najlepiej dopasować styl SPA piwnego do otoczenia według życzenia inwestora. Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie pasujące do każdego rodzaju wnętrza.

 

Dlaczego warto zdecydować się na piwne SPA? 

 

 

Kąpiel w piwie to idealny sposób na relaks i poprawę zdrowia! Pomoże zwiększyć odporność organizmu, polepszy krążenie oraz wzmocni stawy i mięśnie. To jednak nie wszystko. Stosowanie piwnych kąpieli pozytywnie wpływa także na wygląd! Składniki zawarte w piwie wzmocnią włosy i znacząco poprawią wygląd skóry, który stanie się jędrna i gładka.

 

Jakie piwo stosuje się do kąpieli?

Do wanny nie nalewa się piwa, jakie zwykle zamawiamy w pubie. W SPA wykorzystywane jest oryginalne ciemne piwo kąpielowe, którego recepturę opracował lekarz specjalista – balneolog. Prawdziwych smakoszy złocistego trunku ucieszy wiadomość, że w trakcie kąpieli wypija się zwykle szklankę piwa. Wzmacnia to jego zdrowotne właściwości!

 

Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych